Бухгалтерів запрошують на практикум

chto-takoe-bukhgalteriya-i-bukhgalterskiy-uchet-balans-i-otchetnost_img001[1]

22 жовтня Запорізька торгово-промислова палата запрошує на практикум: «Складання звітності за 9 місяців 2019 року, останні законодавчі зміни і трактування по: прибутку, ПДВ, ПДФО, ЄСВ, єдиному податку, бухгалтерському обліку. Поточні питання бухгалтерського обліку: орендні операції, облік доходів, бонусів. Собівартість»

В програмі практикуму:

 1. «Літні» законодавчі зміни і трактування за всіма основними бухгалтерськими темами, актуальні на дату проведення семінару, в тому числі:

1.1. Як правильно делегувати право електронного підпису (ЕЦП)

1.2. Зміни щодо перевірок «зайнятості інвалідів»

1.3. Зміни до стандартів бухгалтерського обліку, бухоблікової інструкції і порядку надання фінансової звітності.

 1. Поточні «нагадувалки» і практичні ситуації, пов’язані з подачею ПДВ-декларації, декларації по прибутку, звіту №1-ПП та інших звітних форм.
 2. Дебіторські і кредиторські заборгованості з різними контрагентами (фіз. особи, ПП, юр. особи, засновники). Термін давності (сумнівні, безнадійні, перенесення терміну погашення). Правила створення / не створення резервів сумнівних боргів. Критерії безнадійності. Правила списання: прибуток, ПДВ, ПДФО, відображення в звітності.
 3. Правила визнання ДОХОДІВ в бухгалтерському обліку — дата, документи, що підтверджують, особливості визнання в різних ситуаціях — продажу товарів, продаж робіт, послуг, безоплатно отримане, пасивні доходи … Вплив / не вплив на ПДВ.
 4. Бонуси до і після продажу товарів, інші варіанти заохочення між постачальником і покупцем, в т.ч. безкоштовна передача — облік та оподаткування. Особливості в ЗЕД (ВМД, НК, знижки після розмитнення).
  6. ПДФО, ЄСВ, ВС — поточні трактування, роз’яснення, спірні ситуації.
 5. ЄП — на що звернути увагу під кінець року.
 6. Тематична добірка СОБІВАРТІСТЬ при виробництві (товари, роботи, послуги):

8.1. Об’єкти калькулювання при виробництві продукції, наданні послуг — класифікація витрат на прямі виробничі, загальновиробничі і ті, що не включаються до собівартості.

8.2. Поняття виробничої та повної собівартості при виробництві товарів, послуг. Складові виробничої собівартості з бухгалтерського обліку та ПКУ. Спільне та відмінне:

 • склад прямих матеріальних витрат (в т.ч. формування їх первісної вартості), особливості обліку зворотних відходів, документальне оформлення списання запасів;
 • витрати на технологічно неминучий брак і його усунення в ПКУ;
 • податковий облік остаточно забракованої продукції;
 • інші прямі витрати, що включаються в собівартість продукції, послуг

8.3. Склад і правила розподілу постійних і змінних загальновиробничих витрат, включення до витрат.

8.4. Витрати, які не включаються до виробничої собівартості: адміністративні, збут, інші. Перелік і особливості відображення в бухгалтерському обліку.

8.5. Документальне забезпечення виробничого обліку.

8.6. ПДВ особливості обліку при виробництві (продаж дешевше, безкоштовна передача, брак, повернення).

 

Ведучий: Бондарева Олена, фахівець з питань оподаткування, автор численних публікацій в газетах «Бухгалтерія», «Все про бухгалтерський облік».

Реєстрація учасників за тел.: (061) 233-44-64, (050) 668-62-24, (098) 872-29-62 personal2@cci.zp.ua

Вартість участі — 780 грн. (В т.ч. ПДВ). У вартість включено: метод. матеріали, обід, кава-брейк.

Місце проведення — ЗТПП, б. Центральний 4, к. 223, з 10 до 16ч.