Круглий стіл з питань перспектив підготовки робітничих кадрів з урахуванням європейського досвіду та можливостей створення експертно-технічного центру

krygliystil

Запорізька торгово-промислова палата засвідчує Вам свою повагу та звертається з наступною пропозицією.
Останні кілька років палатою проводиться активна робота з дослідження можливості впровадження в Україні та регіоні зокрема європейської моделі дуальної системи професійної освіти. Це пов’язано з назрілою необхідністю модернізації останньої через невідповідність вимогам роботодавців щодо якості підготовки кадрів. Адже процедура підготовки робітничих кадрів, підтвердження їх рівня кваліфікації європейським професійним стандартам має бути конкурентною перевагою як на внутрішньому ринку, так і для виходу на європейський.
В цьому контексті Запорізькою ТПП ініціюється створення експертно-освітнього центру професійно-технічної освіти з метою координації діяльності відділів технічної освіти, надання навчально-методичних і освітніх послуг підприємствам регіону.
У зв’язку з цим, запрошуємо Вас особисто 9 червня 2016 р. в 11.00 прийняти участь у круглому столі з питань перспектив підготовки робітничих кадрів з урахуванням європейського досвіду та можливостей створення експертно-технічного центру.
В програмі заходу передбачається обговорення таких питань:
1. Європейська практика підготовки професійно-технічних кадрів та участь торгово-промислових палат в цих процесах.
2. Проблеми підприємств Запорізького регіону в підготовці та перепідготовці робочого персоналу.
3. Концепція створення експертно-освітнього центру професійно-технічної освіти при Запорізькій ТПП.
До участі в заході запрошені керівники з персоналу провідних підприємств регіону.
Просимо підтвердити свою участь в заході за тел.: 701-72-64 чи електронною поштою: bizedu@cci.zp.ua