ОСВІТНІЙ КУРС ДЛЯ ЗАМОВНИКІВ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

Публичные_закупки

З 18 по 20 серпня Запорізька торгово-промислова палата запрошує на освітній курс спеціалістів установ, організацій, підприємств, на яких поширюється законодавство в сфері публічних закупівель.

Нагадуємо, що з 19.04.2020 року введена в дію нова редакція Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015, відповідно до якої значно зменшений вартісний поріг здійснення законодачо регульованих закупівель (починаючи з 50 тисяч гривень), що потребує особливої уваги всіх замовників, зокрема тих, які раніше не здійснювали закупівлі у відповідності до законодавста через їхню невелику вартість.

Запрошуємо взяти участь фахівців – членів тендерних комітетів, уповноважених осіб, які безпосередньо займаються плануванням закупівель, організацією і проведенням процедур закупівель/спрощених закупівель, звітуванням щодо укладених договорів, у             3-денному навчанні, в програму якого включені аспекти чинного регулювання сфери публічних закупівель.

Заняття проводять спеціалісти-практики в сфері публічних закупівель та представники Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області.

Вартість навчання складає: 1900,00 грн з урахуванням ПДВ

Учасники заходу після навчання отримують сертифікат.

Крім того, Запорізька торгово-промислова палата пропонує консультаційні послуги у сфері публічних закупівель на комерційній основі:

•        повне супроводження процедур закупівель/спрощених закупівель;

•        розробка тендерної документації або її експертиза щодо відповідності законодавству;

•        розробка документів щодо діяльності уповноваженої особи/тендерного комітету;

•        перевірка документів по проведеним раніше процедурам закупівель;

•        індивідуальні консультації, інформаційна та методична допомога, правова підтримка.

 

Місце проведення: ЗТПП, б. Центральний, 4. Навчання буде проводитися с дотриманням санітарних вимог, які встановлені на час дії карантину. Участь у заході обмежена (10 осіб).

 

Телефони для довідок: 050-668-62-24, 098-872-29-62, personal2@cci.zp.ua