Практичні інструменти для розвитку МСБ

1

18 квітня Запорізька торгово-промислова палата та Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України спільно з проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» та в співпраці з Асоціацією «Українське об’єднання лізингодавців» запросили представників малого та середнього бізнесу регіону до участі у тренінгу, присвяченому особливостям такої послуги, як лізинг.

У числі учасників – компанії, що працюють у сфері сільського господарства, промисловості. Для багатьох із них лізинг є новим інструментом залучення коштів.

Наприклад, аграрним компаніям лізинг дозволяє розширювати парк сільськогосподарської техніки. Адже такий потрібний на сьогодні розвиток сільгосппереробки, випуск продукції з більшою доданою вартістю, створення нових робочих місць – завдання, що потребують додаткових інвестицій.

Практичні знання, набуті на тренінгу, допоможуть компаніям у разі необхідності правильно використовувати новий для них інструмент фінансування, а також – оминути можливе шахрайство у цій сфері.

Під час освітнього заходу увага була приділена таким питанням: особливості лізингу, відмінність лізингу від кредиту, бухгалтерський облік, типові об’єкти лізингу: легкові та вантажні автомобілі, агротехніка, обладнання.

P1010512 P1010511 P1010507 P1010503 P1010496