Практикум для підприємців – у Запорізькій ТПП

1

27 вересня у Запорізькій торгово-промисловій палаті, за ініціативи Департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради, відбувся практикум, присвячений актуальним змінам у законодавстві. У заході, що є частиною міської бюджетної програми сприяння малого та середнього підприємництва, взяли участь більше 20 підприємців Запорізького регіону. Актуально про податки, найманих робітників, касові апарати консультували експерти газети «Частный предприниматель».

За словами заступника редактора Олени Зубченко, всеукраїнська газета спеціалізується на наданні інформації саме для аудиторії фізичних осіб-підприємців. З цією метою консультації відбуваються не тільки за допомогою друкованого видання, але й шляхом проведення семінарів. Законодавство змінюється, багато нововведень, і підприємцям важливо бути в курсі цих перетворень, щоб успішно організовувати свій бізнес, — зазначає експерт.

Дуже важливий інформаційний блок у ході практикуму був присвячений використанню найманої праці – оскільки є специфіка в оформленні трудових відносин, також розглянуті питання взаємодії з контролюючими органами, юридичними особами, використання касових апаратів, оренди майна.

Загалом на 2016 рік у рамках бюджетної програми сприяння розвитку підприємництва заплановано проведення серії інформаційно-консультаційних заходів, тренінгів, навчальних програм з питань проектного менеджменту, податкового та бухгалтерського обліку, співпраці з контролюючими і правоохоронними органами та дистанційної освіти суб’єктів малого підприємництва з використанням сучасних web-технологій.