Право та Бізнес — на регіональній конференції у Запорізькій ТПП

1

27 квітня Запорізька торгово-промислова палата та Асоціація адвокатів України спільно з Запорізькою Радою адвокатів та в співпраці з Юридичною компанією «Кошовий і Партнери» запросили адвокатів, юристів, підприємців на регіональну конференцію: «Право&Бізнес».

Вітаючи присутніх, віце-президент Запорізької ТПП Дмитро Антонюк подякував партнерам, учасникам за професійний інтерес до заходу. Адже конференція об’єднала більше 70 профільних спеціалістів. Як завжди, тема права, законодавчих нововведень буде мати продовження на інших освітніх заходах у Запорізькій торгово-промисловій палаті.

Голова Асоціації Адвокатів України у Запорізькій області Дмитро Майстро зазначає, що на розгляд конференції винесені питання митного, податкового, кримінального законодавства. Важливо, що адвокати, представники бізнесу матимуть можливість під час заходу поставити питання спікерам, адже у їх числі авторитетні професійні адвокати Києва, Запоріжжя.

Серед експертів конференції – Володимир Тертишник – один із авторів Кримінального процесуального кодексу України: «Наша основна мета – побудова правової держави. Бізнес має працювати у правовому полі, і чим кращим та зрозумілішим буде це поле, тим краще для підприємництва та розвитку економіки загалом».

Заступник голови Ради адвокатів Запорізької області Максим Семенов підкреслює, що професійне правове супроводження бізнесу – обов’язкова умова успіху: «Можливо, на цій зустрічі бізнесмени отримають нові контакти адвокатів, юристів та продовжать співпрацювати у майбутньому».

Загалом під час конференції розглядалися такі питання:

  • земельні відносини в сільському господарстві;
  • зміни до новел Кримінального процесуального кодексу України;
  • імплементація норм acquis EU: практичне значення;
  • дослідження на поліграфі у адвокатської діяльності;
  • особливості адвокатської практики в міжнародному арбітражному процесі та інші.

 

P1010793 P1010797 P1010809