Публічні закупівлі для учасників. Участь та перемога в них

54546876

Запорізька торгово-промислова палата запрошує 26 червня 2018 року керівників підприємств, маркетологів, фахівців тих відділів та служб, діяльність яких пов’язана з участю у публічних закупівлях в системі  ProZorro на одноденний безкоштовний семінар: «Публічні закупівлі для учасників. Участь та перемога в них»

Програма:

  1. Електронна система закупівель ProZorro. Нормативно-правові акти, які регулюють публічні закупівлі. Різниця у допорогових і понадпорогових закупівлях.
  2. Кваліфікаційні критерії до учасників. Приклади дискримінаційних вимог до учасників. Відмова в участі у процедурі закупівлі та відхилення тендерної пропозиції. Антиконкурентні узгоджені дії.
  3. Алгоритм проведення публічних закупівель. Участь в аукціоні. Підстави для відхилення тендерних пропозицій. Типові помилки при підготовці учасниками тендерних пропозицій.
  4. Критерії та методика оцінки тендерних пропозицій. Нецінові критерії. Приведена ціна. Визначення переможця.
  5. Вимоги щодо укладання та виконання договору про закупівлю. Терміни укладання. Внесення змін до договору про закупівлю.
  6. Порядок оскарження дій замовника під час проведення торгів:

— види скарг в Антимонопольний комітет України, їх зміст та порядок подання;

— розмір плати за подання скарги до АМКУ;

— порядок та строки розгляду скарг Антимонопольним комітетом України, види рішень, виконання рішень Антимонопольного комітету України.

  1. Здійснення контролю за проведенням процедур торгів; потенційні ризики замовників та учасників публічних закупівель.
  2. Вирішення на практиці спірних питань, що виникають між замовниками та учасниками торгів в процесі проведення процедур публічних закупівель.
  3. Участь у тендерах, як підвищити свої шанси на перемогу.
  4. Залучення інвестицій в бізнес.

Доповідачі:

Кауніна Галина Олександрівна – практикуючий консультант у сфері публічних закупівель, постійний лектор ТПП.

Синчило Дмитро Олександрович – начальник відділу моніторингу та перевірок державних закупівель Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області.

Максимович Юрій Володимирович – віце-президент Асоціації приватних інвесторів України.

 Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації, оскільки семінар проводиться за підтримки Запорізької міської ради в рамках реалізації програми фінансування деяких заходів щодо сприяння розвитку малого та середнього підприємництва у місті Запоріжжі на 2018 рік.

Реєстрація учасників за тел. (061) 701-72-64, (091) 342-66-05, personal2@cci.zp.ua

Місце проведення – ЗТПП, б. Центральний 4, к. 223, з 10.00 до 14.30,  www.bizedu.com.ua