СТАРТ ОН-ЛАЙН КУРСУ “ВНУТРІШНІЙ АУДИТОР СИСТЕМИ МЕНЕДЖМЕНТУ ЯКОСТІ ISO 9001:2015″

dist-e1562833052914

Клуб якості при Запорізькій ТПП організовує очне навчання і підвищення кваліфікації кадрів для українського бізнесу вже протягом понад 15 років. У відповідь на численні запити своїх клієнтів в 2019 році ми відкриваємо перший набір на дистанційний (он-лайн) курс «Внутрішній аудитор системи менеджменту якості» в рамках партнерської програми із «Центром розвитку якості» при органі із сертифікації «Глобал Сертифік» (м. Київ).

Що таке он-лайн курс?

Дистанційне (он-лайн) навчання персоналу відбувається через будь-який електронний пристрій (комп’ютер, ноутбук, смартфон) із доступом до мережі Інтернет без необхідності використання спеціального програмного забезпечення. Навчання відбувається через роботу на сайті організатора курсу в зручний час, за індивідуальним графіком і без відриву від виробництва.

Тривалість і склад курсу

Курс з підготовки внутрішніх аудиторів складається із 5 тематичних модулів. Кожний модуль містить відео лекцію (всього близько 5 годин відео) та додатковий матеріал для самопідготовки (конспект, презентаційні матеріали).

Лектор

Курс веде Валерій Ромашов, практикуючий аудитор, директор департаменту операційного консалтингу «Центру розвитку якості» (м. Київ)

Під час проходження курсу

Ви навчитесь:

— розуміти і правильно тлумачити вимоги стандарту ISO 9001:2015;

— планувати внутрішні аудити та аудити постачальників;

— розуміти принципи і методи проведення аудитів;

— проводити аудити і готувати звіти;

Свідоцтво про навчання

Після проходження модулів (з розбором практичних кейсів від організаторів курсу) та складання іспиту (не пізніше, ніж за 30 календарних днів від початку курсу) Ви отримаєте свідоцтво про проходження навчання встановленого зразка для підтвердження власної компетентності відповідно до вимог стандарту ISO 9001:2015/

Вартість курсу і початок занять

Вартість курсу в рамках партнерської програми ЗТПП — 1600 грн з ПДВ за одного користувача.

Початок занять – у зручний для Вас час після формування групи і отримання підтвердження про реєстрацію на курсі. Строк формування першої навчальної групи – до 26.07.2019

 

Подача заявки на реєстрацію на курсі і отримання рахунку – через он-лайн форму.

Додаткова інформація — за тел. (061) 213-50-27 та/або (097) 207-62-23