Трудові новації 2017 року. Перевірки контролюючими органами. Ведення військового обліку, 20 квітня 2017 р.

Запорізька торгово-промислова палата запрошує 20 квітня 2017 року на конференцію:

 «Трудові новації 2017 року. Перевірки контролюючими органамиВедення військового обліку»

 

Модуль 1. Порядок проведення перевірок дотримання трудового законодавства і загальнообов’язкового державного страхування Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області. Види перевірок, періодичність та терміни проведення. Документи, що підлягають перевірці. Останні зміни у порядку проведення. Мінімальна заробітна плата у 2017р., її взаємозв’язок із прожитковим мінімумом. Мінімальна погодинна оплата праці для найманих працівників. Цивільно-правовий договір. Порушення і типові помилки, яких припускаються при встановленні і зміні режиму робочого часу. Графіки виходу на роботу. Табель робочого часу. Переведення працівників на роботу з неповним робочим часом і оплата їх праці. Порядок роботи з трудовими книжками. Надання відпусток. Матеріальна допомога. Індексація заробітної плати. Взаємодія Головного управління Держпраці в Запорізькій області з органами Пенсійного фонду України. Відповідальність роботодавця за порушення трудового законодавства, загальнообов’язкового державного страхування, а також законодавства з охорони праці, з урахуванням останніх змін. Розмір та строки застосування штрафних санкцій у 2017 р.

Модуль 2. Порядок ведення військового обліку на підприємствах, установах, організаціях відповідно до вимог чинного законодавства. Законодавство у сфері військового обліку та мобілізації. Правила військового обліку для військовозобов’язаних та призовників. Загальний аналіз положень законів та інших нормативно-правових актів України з питань організації військового обліку у військових комісаріатах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях та навчальних закладах з урахуванням змін до чинного законодавства, внесених у 2016 році. Постанова КМУ №921 від 07.12.2016 року. Персональний облік призовників і військовозобов’язаних. Обов’язки органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій щодо виконання правил військового обліку. Проблемні питання ведення військового обліку та взаємодії між військовими комісаріатами та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями та навчальними закладами. Відповідальність громадян та посадових осіб підприємств, установ, організацій за порушення вимог законодавства у сфері військового обліку та мобілізації.

Модуль 3. Основні аспекти взаємодії роботодавців та державної служби зайнятості. Дотримання роботодавцями законодавства про зайнятість населення та соціальне страхування на випадок безробіття. Відповідальність за порушення.

Модуль 4. Новації пенсійного законодавства, подальші шляхи реформування пенсійної системи в Україні. Основні напрямки розвитку Пенсійного фонду України, визначені Стратегією модернізації та розвитку до 2020р. Удосконалення системи функціонування та надання послуг населенню та підвищення прозорості діяльності Пенсійного фонду України. Обов’язок роботодавців та роль кадрових служб підприємств в підвищенні обізнаності працівників щодо перспектив пенсійного забезпечення. Актуальні питання: порядок оформлення та подання документів для призначення та перерахунку пенсій, порядок проведення перерахунків пенсій, виплати пенсій працюючим пенсіонерам інше.

Доповідачі конференції:

  • представники Головного управління Держпраці у Запорізькій області: Ніконов Олександр Миколайович — начальник управління з питань праці,
  • Тріщук Юлія Федорівна головний державний інспектор відділу з питань дотримання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів,
  • Діліон Олена Олександрівна начальник відділу експертизи умов  праці,
  • Костянікова Ірина Василівна — начальник юридичного відділу Запорізького обласного центру зайнятості,
  • Косьянчук Світлана Вікторівна – відповідальна за претензійну і позовну роботу Центрального об’єднаного районного військового комісаріату м. Запоріжжя,
  • Терещенко Вікторія Миколаївна — заступник начальника Головного управління пенсійного фонду України в Запорізькій області.

Вартість участі690 грн. (в т.ч. ПДВ), за участю 2-х осіб від установи – знижка 10%, за участю 3-х і більше осіб – знижка 15%.

Реєстрація учасників за тел. (061) 701-72-64, 213-65-01, (091) 342-66-05, personal2@cci.zp.ua.

Місце проведення – ЗТПП, б. Центральний 4, к. 223, з 10.00 до 16.00,  www.bizedu.com.ua.