Запорізька торгово-промислова палата повідомляє про організацію курсів з навчання та підвищення кваліфікації спеціалістів в сфері публічних (державних) закупівель у м. Запоріжж

26.05

Запорізька торгово-промислова палата засвідчує Вам свою повагу і повідомляє про організацію курсів з навчання та підвищення кваліфікації спеціалістів в сфері публічних (державних) закупівель у м. Запоріжжі у відповідності до законів України «Про здійснення державних закупівель», «Про публічні закупівлі».
Основною метою освітніх заходів є надання актуальної інформації щодо змін в нормативно-правових актах в сфері публічних (державних) закупівель, ознайомлення з алгоритмами проведення процедур закупівель, отримання практичних навичок в закупівельному процесі, в тому числі при проведенні допорогових електронних закупівель через систему ProZorro, презентація діяльності електронних майданчиків, отримання відповідей на актуальні питання.
Заняття проводять спеціалісти-практики в сфері державних закупівель, представники Державної фінансової інспекції, Державної казначейської служби та електронних майданчиків.
Вартість навчання однієї особи (40 академічних години) складає 1500,00 грн. з урахуванням ПДВ, підвищення кваліфікації (повторне навчання) (16 академічних годин) – 980,00 грн. з урахуванням ПДВ. Учасники заходу після навчання/підвищення кваліфікації отримують сертифікат/свідоцтво встановленого зразка.
Дати проведення навчання/підвищення кваліфікації:
Навчання: 23 – 24 травня 2016 р.

Підвищення кваліфікації: 25 – 26 травня 2016 р.

Для включення слухача(ів) до навчальної групи просимо завчасно надати заявку факсом за номерами (061)701-72-64, 213-65-01, або е-mail: personal2@cci.zp.ua
Місце проведення: ЗТПП, конференц-зал, к. 223, бул. Центральний, 4.(зупинка транспорту «Площа Фестивальна»).
Крім того, Запорізька торгово-промислова палата пропонує консультаційні послуги у сфері публічних (державних) закупівель на комерційній основі:
• повне супроводження процедур закупівель;
• розробка документації конкурсних торгів або її експертиза щодо відповідності законодавству;
• розробка документів щодо діяльності комітету з конкурсних торгів;
• аудит документів по проведеним раніше процедурам закупівель;
• індивідуальні консультації, інформаційна та методична допомога, правова підтримка.
Телефон для довідок: (091) 342-66-05, (061)701-72-64, 213-65-01. Наш сайт: www.bizedu.com.ua