Запорізькі підприємці вивчають можливості інтернету для бізнесу

IMG_3315

У конференц-залі ВЦ «Козак-Палац» Запорізької торгово-промислової палати відбувся семінар-практикум для підприємців малого та середнього бізнесу, які лише почали просувати свій бізнес в Інтернеті або планують розпочати це найближчим часом.
Які основні елементи успіху бізнесу в Інтернеті? Як знаходити нових клієнтів за допомогою Інтернету? Як відстежувати ефективність рекламних онлайн-кампаній? Які інструменти інтернет-маркетингу підходять вашому бізнесу? Відповіді на ці питання отримали учасники семінару «Можливості інтернету для бізнесу».

Сьогодні кожен підприємець в Україні має багато можливостей для розвитку власного бізнесу онлайн. Під час семінару «Можливості Інтернету для Вашого бізнесу» Андрій Радевич, старший аналітик Google Україна не тільки поділився корисною інформацією, але й надав практичні поради.

Крім того, учасники мали можливість отримати консультацію провідних маркетингових агентств, обговорити можливості стратегії просування бізнесу онлайн на прикладі історій успіху та протестувати свій сайт для визначення його ефективності.

Семінар був організований в рамках кампанії Цифрового перетворення України.